Consultant vanzari - magazin produse naturiste

Sc Bionativ Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Consilieaza clientii in functie de problemele lor de sanatate
- Identifica nevoile clientilor si le prezinta produsele potrivite
- Administreaza stocurile si gestioneaza magazinul
- Se deplaseaza la celelalte puncte de lucru ale societatii in functie de necesitati

CERINTE

- OBLIGATORIU EXPERIENTA PE UN POST SIMILAR
- Cunostinte de operare PC
- Abilitati de comunicare si relationare
- Initiativa
- Pasiune pentru stil de viata sanatos, alimentatie, suplimente naturale

BENEFICII OFERITE

bonusuri in functie de performanta

Bionativ Srl - Suntem firma consacrata in domeniul comertului online cu produse naturiste, experienta de peste 2 ani si ne diferentiem in totalitate de celelalte magazine, atat prin calitatea si diversitatea produselor, preturile rezonabile si nu in ultimul rand personalul calificat, educat si cu experienta in domeniu.