consultant vanzari (lucrator comercial)

LION & SNAKE GROUP S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Suntem o companie infiintata in 2016 care va dezvolta in urmatorii ani o retea de magazine tip bacanie, axate, in principal, pe comertul cu produse bio.
Pt. primul magazin, situat la intersectia dintre Mihai Bravu si Vatra Luminoasa, magazin preconizat a fi deschis in cursul lunii august 2017, avem nevoie de inca 2 persoane care sa contribuie la comercializarea produselor noastre.
Suntem o echipa tanara, dinamica, al carui obiectiv este performanta in domeniul vanzarii.

CERINTE

Se solicita, din partea dvs, seriozitate, corectitudine si o implicare adecvata in procesul de vanzare catre client a produselor magazinului.
program de lucru in schimburi; duminica si sarbatorile legale: LIBERE;
mediu de lucru stimulativ si placut; posibilitati de promovare in functie de performanta individuala;
orientare pro-client in procesul de vanzare a produselor; lucru cu casa de marcat; arajnjarea produselor la raft; receptionarea marfii de la furnizori;

BENEFICII OFERITE

Se ofera un venit atractiv, compus din: salariu fix + bonuri de masa + comision din cifra de afaceri realizata in luna anterioara.
Venitul net garantat va fi de 1.700 RON (salariu fix + bonuri). Venitul net lunar, in functie de performante, va putea ajunge, in cca. 3-4 luni, la peste 2.200 RON.