Consultant vanzari directe

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Identifică oportunitățile de vânzare pentru produsele si serviciile adresate persoanelor fizice/juridice ;
Oferă consultanță clienților persoane fizice/juridice privind tipurile de produse si/sau servicii a caror vanzare o intermediaza;
Dezvolta portofoliul de clienti si volumul de afaceri impreuna cu echipa de vanzari din care va face parte;
Colectează documentația aferentă tipului de produs intermediat
Introduce in aplicatia IT de creditare datele solicitate despre client;

CERINTE

Experienta anterioara intr-o pozitie similara reprezinta un avantaj
Abilități de vânzare, prezentare si negociere
Abilități excelente de comunicare si interactiune
Atitudine pro-activa, entuziasm si motivatie
Perseverenta in atingerea obiectivelor
Disponibilitate la deplasari in scopul vanzarilor, vizite la clienti (postul presupune activitate atat la birou, cat si activitate de teren)

BENEFICII OFERITE

Training de specialitate
Program de lucru flexibil
Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes