Consultant vanzari de acasa

SC Pintilie Broker de Asigurare

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descriere
Jobul destinat oamenilor ambitiosi, care cred cu adevarat ca au potential sa castige sume mari de bani!

Iti punem la dispozitie toate conditiile necesare pentru ca tu sa te dezvolti, sa te remarci, sa devii un vanzator de elita! Restul depinde de tine!

Lucrezi de acasa sau munca de teren, tu alegi, tu iti faci programul!

Activitati
- Vanzarea produselor de asigurare pentru clienti noi
- Prospectare, vanzare prin telefon

CERINTE

Iti oferim training-uri gratuite de comunicare, de vanzare, inveti din experienta celor mai buni oameni!
Ce ne dorim de la tine:
- sa ai abilitati foarte bune de comunicare
- sa ai atitudine pozitiva
- sa ai dorinta de a invata continuu lucruri noi, dorinta de dezvoltare si avansare

BENEFICII OFERITE

Comisioane din vanzari. Sanse garantate pentru castiguri mari pentru cei ce au cu adevarat abilitati de convingere!

Pintilie Broker de Asigurare (PBA) este unul dintre cei mai importanti brokeri de asigurari de pe piata asigurarilor online din Romania. Compania este activa în sectorul asigurarilor generale, auto si non-auto. Compania opereaza atat prin agentii clasice, dar cu preponderenta prin portalurile www.rca-ieftin.ro si www.asiguratorii.ro.