Consultant vanzari B2B solutii IT in Bucuresti

Capital Jobs

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Vrei sa faci parte din echipa de vanzari a uneia dintre cele mai mari companii specializate in furnizarea si implementarea de solutii hardware pentru business? Esti pasionat de tehnologia IT si esti la curent cu noile tendinte din acest domeniu? Te asteptam sa te alaturi departamentului nostru de vanzari B2B.

Te vei ocupa de:

- promovarea si vanzarea produselor/ serviciilor comercializate de companie;
- gestionarea si dezvoltarea bazei de date de clienti, dar si de prospectare;
- stabilirea intalnirilor cu clientii;
- negocierea si semnarea contractelor;
- implementarea proiectului propriu-zis;
- asambalarea de servere, statii grafice si implementarea de solutii IT personalizate pentru fiecare client in parte.

CERINTE

Ce ne dorim de la tine:

- experienta in domeniul vanzarilor;
- studii in domeniul IT (avantaj);
- pasiune pentru domeniul IT;
- abilitati de persuasiune si orientare catre rezultat;
- dorinta de perfectionare in domeniu.

Vei face parte dintr-o echipa tanara, dinamica si ambitioasa. Fiecare dintre viitorii tai colegi este pasionat de ceea ce face, iar echipa se ocupa in mod constant sa isi depaseasca limitele.

BENEFICII OFERITE

Ce iti oferim:

- posibilitatea de a face parte dintr-o companie cu un portofoliu bogat de solutii si clienti multumiti;
- mediu de lucru profesionist;
- contract de munca pe perioada nedeterminata;
- salarizare motivanta, negociabila in functie de abilitati;
- comision din vanzarile efectuate;
- asigurarea transportului la intalnirile stabilite;
- program de lucru de 8h/ zi, de luni pana vineri.

Unica agentie din Romania specializata exclusiv in recrutare si administrare salariati.
Prin Capital Jobs ai continuitatea si siguranta carierei tale.

Strong people doing great things