Consultant vanzari, showroom covoare - Alba, Iasi, Bucuresti

SC Basarabia Grup SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ce trebuie sa faci :
Sa promovezi si sa vinzi produsele companiei;
Sa consiliezi clientii in scopul satisfacerii nevoilor acestora si pentru atingerea obiectivelor postului;
Sa intocmesti documente specifice activitatii de comert.

CERINTE

Esti o persoana responsabila, perseverenta, dinamica, deschisa la nou si cu initiativa.
Comunici si interrelationezi usor cu oamenii, atunci te incadrezi perfect in profilul candidatului nostru.
Experienta in vanzari constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru profesionist, in cadrul unei companii dinamice, lider in piata in care isi desfasoara activitatea.
Pachet salarial atractiv, negociabil la interviu.
Bonusuri din vanzari
Alte beneficii : negociabile la interviu.

Produce si comercializeaza o gama larga de covoare, traverse si mochete dupa cele mai moderne tehnologii, desene si culori variate.