CONSULTANT VANZARI

Active Soft SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vrei sa faci parte dintr-o echipa tanara si dinamica, dornica sa ofere solutii moderne pentru probleme clasice?

Aplica pentru aceasta pozitie si alatura-te uneia dintre cele mai mari companii web din Romania.
Responsabilitati:
* Contactarea clientilor si prezentarea aplicatiei;
* Relationarea cu clientii existenti / potentiali ;
* Preluarea apelurilor telefonice de la clienti, rezolvarea solicitarilor acestora sau transmiterea lor spre rezolvare catre colegii din alte departamente.

Vom incuraja:
* Dorinta de invatare si dezvoltare personala si profesionala;
* Propunerea de solutii pentru dezvoltarea proiectului, pe orice plan.

CERINTE

Ne-am dori sa lucram cu cineva care are:

* Experienta de minimum 1 an in lucrul cu clientii;
* Atitudine pozitiva in orice situatie;
* Abilitati excelente de comunicare;
* Abilitati de vanzare, negociere si prezentare
* Cunostinte de utilizare a pachetului MS Office
* Cunoasterea limbii engleze reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Vom oferi:
- Pachet salarial atractiv
- Sistem de comisionare in functie de performante
- Decontarea transportului
- Acces gratuit la sala de fitness si la cabinetul de masaj (de relaxare, anticelulitic, etc.);
- Acces la ofertele de gratuitati, reduceri si preturi preferentiale, negociate la nivel de grup, la servicii premium din domenii precum fitness, medical, asigurari etc

Active SOFT este una dintre cele mai mari companii web din Romania, cu o bogata istorie (15 ani) in dezvoltarea si sustinerea de aplicatii web si mobile.