Consultant Vanzari

STAER International SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Consiliaza clientii in magazin in functie de nevoile lor;
Consiliaza clientii in ceea ce priveste configurarea mobilierului, a accesoriilor si a electrocasnicelor incorporabile;
Furnizeaza date complete referitoare la produsele si serviciile disponibile in magazin;
Respecta procedurile si normele interne ale companiei;

CERINTE

Experienta in vanzari;
Abilitati de comunicare si lucru in echipa;
Atitudine pozitiva, entuziasm, orientare spre rezultat;
Orientare catre client;
Studii medii sau superioare;
Cunostinte operare PC;
Disponibilitate pentru un program flexibil;

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant;
Posibilitatea de a activa si a se dezvolta intr-un mediu profesionist;

Companie cu capital integral romanesc, STAER a fost infiintata in anul 1992. In prezent STAER detine o unitate proprie de productie in Galati (cu o suprafata de 39.000 mp), o retea de 35 magazine specializate, proprii si partenere, retea in expansiune continua si 214 salariati.
STAER are capacitati proprii de productie a mobilierului dotate cu linii tehnologice performante, ce permit un standard de calitate si performanta la nivelul exigentelor clientilor, fiind numarul 1 in Romania in ceea ce priveste mobilierul modular de bucatarie.