CONSULTANT VANZARI

Smartexim Group srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ce vei face:
- Raspunde cererilor clientilor cu privire la serviciile si produsele companiei;
- Identifica clientii si companiile cu care se pot incheia colaborari;
- Administreaza portofoliul de clienti existenti ai companiei;
- Mentine legatura cu clientii existenti si potentiali;
- Promoveaza online serviciile si produsele companiei;

CERINTE

Calitatile tale:
• Studii superioare
• Abilitati de vanzare
• Abilitati excelente de comunicare si de relationare
• Personalitate proactiva, perseverenta, dinamica, care sa se simta bine in domeniul vanzarilor
• Experienta in vanzari poate constitui un avantaj, preferabil in unul din domeniile: medicina, centre de sanatate, produse naturiste

BENEFICII OFERITE

Dezvoltare in cadrul unei echipe tinere
Locatie centrala
Pachet salarial atractiv (Salariu, Bonus, Decontare transport, Bonuri de masa, Abonament medical)

CASA JAD este unicul centru din Romania care ofera solutii naturale pentru sanatatea generala a intregului organism, prin intermediul aparatelor cu pietre de jad, turmalina si raze infrarosii.