CONSULTANT VANZARI

Smartexim Group srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ce vei face:
• Dezvoltarea biroului din Bucuresti al companiei
• Promovarea produselor companiei si deschiderea de piete noi, neexplorate inca in Romania
• Prezentare produse in interiorul centrului Casa Jad Boutique si ocazional, pe teren: vizite de prospectare, negocierea si incheierea contractelor cu clientii
• Monitorizarea competitiei si propuneri pentru strategii noi de vanzare

CERINTE

Calitatile tale:
• Studii superioare
• Abilitati de vanzare
• Abilitati excelente de comunicare si de relationare
• Personalitate proactiva, perseverenta, dinamica, care sa se simta bine in domeniul vanzarilor
• Experienta in vanzari poate constitui un avantaj, preferabil in unul din domeniile: medicina, centre de sanatate, produse naturiste
• Optional: Permis de conducere cat. B

BENEFICII OFERITE

Salariu fix
+Bonus la vanzare
+Tichete de masa

CASA JAD este unicul centru din Romania care ofera solutii naturale pentru sanatatea generala a intregului organism, prin intermediul aparatelor cu pietre de jad, turmalina si raze infrarosii.