Consultant vanzari

bizzantine concept

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Contactarea telefonica a clientilor si prezentarea oportunitatilor financiare;
- Oferirea de consultanta financiara si suport clientilor;
- Orientare spre client si dezvoltarea relatiilor;
- Monitorizarea constanta a stirilor importante de pe pietele financiare;
- Conditii optime de lucru intr-un mediu dinamic;
- Pregatire si consiliere in cadrul firmei;
- Posibilitati de promovare;
- Pachet salarial fix + comision - se discuta la sediul firmei.

CERINTE

- Persoana ambitioasa, organizata, responsabila, cu dorinta de realizare a scopurilor propuse, punctuala.
- Abilitati de comunicare si negociere.
- Dorinta de perfectionare continua, dezvoltare profesională si progres.

BENEFICII OFERITE

salariu fix 1000 ron + comision

Una dintre cele mai mari firme românești din domeniul consultanței în comunicare strategică angajează consultanti responsabili cu gestionarea relației cu clienții firmei..Profitati de sansa de a face parte si de a lucra alaturi de o echipa de tineri profesionisti.
Succesul nostru depinde de succesul clientilor nostri.
Pentru a ne atinge obiectivele, vom continua sa ne bazam pe increderea clientilor nostri, dar mai ales pe activitatea lor alaturi de noi.