Consultant vanzari

Zece Plus

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul de consultant vanzari presupune operationalizarea in Romania a unui proiect international prin:
- crearea unui portofoliu de clienti;
- prezentarea produselor si serviciilor Zece Plus potentialilor clienti;
- consilierea clientilor in vederea alegerii pachetelor potrivite tipului de afaceri si nevoilor sale;
- relationarea permanenta cu clientii existenti.

CERINTE

Se impune:
- experienta in vanzari;
- bun negociator;
- abilitati excelente de comunicare;
- ambitie si perseverenta;
- cunostinte operare PC;
- permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

Garantam:
- posibilitatea obtinerii unor castiguri substantiale;
- cursuri gratuite cu certificari emise de ANC, recunoscute in Romania si Uniunea Europeana;
- stabilitate;
- posibilitate de promovare in Romania si in strainatate.

Zece Plus functioneaza din 2016, fiind principalul furnizor de formare la nivel national. In cadrul Zece Plus exista departament de cercetare psihopedagogica, precum si departament de dezvoltare soft- uri educationale.