Consultant Turism

Evolution HCC

Job expirat

RESPONSABILITATI

Jobul pentru care te recrutam este Consultant in Turism pentru o apreciata Agentie de Turism din Bucuresti.
Cautam tineri entuziasti, studenti sau absolventi, cu excelente abilitati de comunicare si dorinta de a-si construi o cariera in domeniul turismului.

Responsabilitatea principala consta in primirea si gestionarea comenzilor de la clienti in ceea ce priveste rezervarea camerelor la hotelurile mari din Romania.

CERINTE

- limba engleza –nivel conversational;
- abilitati foarte bune de comunicare;
- disponibilitatea de a lucra uneori in ture de noapte sau weekend-uri;
- experienta anterioara in domeniu reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Bonusuri din diverse targeturi.

Evolution HCC este soluţia ideală pentru orice probleme legate de personal. Vă punem la dispoziție cele mai inovative servicii în organizarea de training-uri și teambulding-uri. De asemenea oferim servicii de recrutare și selecție de personal, coaching, evaluare personal, consultanță în toate orașele din țară, prin birourile regionale din Cluj-Napoca, Timișoara, Sibiu, Iasi dar funcționam și ca un Department HR extern pentru clienții nostri din toate domeniile.