Consultant Telesales

S.C. VALORIS CENTER SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Esti pasionat de interactiunile cu oamenii? Iti plac provocarile si iti doresti sa lucrezi intr-o companie in care eforturile tale sunt apreciate? Te provocam sa te alaturi echipei noastre!

De ce sa aplici?

Pentru ca:

- Esti persuasiv si ai o atitudine orientata catre client;
- Esti tenace si atitudinea pozitiva te insoteste pretutindeni;
- Esti deschis si comunici cu usurinta;
- Esti auto-motivat si cu spirit de echipa;
- Tastatura si mouse-ul nu reprezinta un secret pentru tine; cu alte cuvinte, te descurci in utilizarea calculatorului si poti realiza mai multe activitati in acelasi timp.

CERINTE

Ce iti oferim?

- Sansa de a te alatura unei echipe formata din oameni tineri, dinamici si independenti, alaturi de care sa lucrezi;
- Ocazia sa te dezvolti din punct de vedere profesional alaturi de noi, deoarece oferim oportunitati de promovare;
- Oportunitatea de a lucra pentru o companie de top din domeniul bancar;
- Salariu fix si bonusuri atractive corespunzatoare performantelor individuale si de echipa;
- Training-uri de specialitate in domeniul bancar care sa te ajute sa te dezvolti.

BENEFICII OFERITE

Ce vei face?

- Vei efectua/ prelua apeluri telefonice si le vei gestiona conform procedurilor de lucru;
- Vei ajuta la indeplinirea obiectivelor specifice pe proiect;
- Vei fi proactiv in abordarea clientilor si in identificarea nevoilor acestora;
- Vei fi sustinut in activitate prin suport continuu din partea intregii echipe.

Aceasta este oportunitatea ideala pentru tine! Aplica acum!

Valoris Center este una dintre cele mai importante companii romanesti din domeniul serviciilor de contact center, avand peste 9 ani de experienta in piata de outsourcing. Interactionam cu clienti din toata lumea, folosindu-ne de telefon, email, live chat sau social media, iar in activitatea noastra zilnica folosim atat limba romana, cat si alte 7 limbi straine.

Valoris Center desfasoara proiecte pentru clienti importanti din mai mult de 10 industrii diferite, iar candidatii selectati sa faca parte din echipa Valoris Center au ocazia sa isi inceapa cariera alaturi de companii de renume. Aplica acum si vino la interviu pentru a afla mai multe detalii!