CONSULTANT TEHNIC - Vanzari Bucuresti

S.C. TRITON TOOLS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

-promovarea produselor companiei la sediul clientului, oferind detaliile tehnico-functionale necesare despre acestea;
-largirea permanenta a portofoliului de clienti;
-oferirea de solutii optime pentru cerinţele clienţilor,
-prezentarea si vânzarea produselor in conformitate cu standardele în domeniu;
-mentinerea standardelor înalte de customer service;

CERINTE

1. Ai curajul să lucrezi printre profesionişti şi să devii unul?
2. Stăpâneşti teoria necesară ca să punem noi baza practică?
3.Te interesează o carieră în domeniul tehnic?

Cerinte:
-experienta intr-un post similar(constituie avantaj);
-studii superioare tehnice(obligatoriu);
-cunostinte tehnice si practice relevante;
-bune abilităţi de comunicare şi relaţionare (fluenţă şi corectitudine în exprimare-vorbit şi în scris);
-capacitatea de a trata clienţii într-un mod profesionist;
-persoană orientată spre rezultate, capabilă să respecte termene limită si sa indeplineasca planurile de vanzari;
-bune cunoştinţe de utilizare PC;
-dorinta de a invata;

BENEFICII OFERITE

-post permanent de tip full time intr-o firma lider la nivel national;
-program de instruire la locul de munca;
-pachet salarial motivant, bonusuri si prime in functie de performante;
-posibilitatea de dezvoltare profesionala si promovare in cadrul firmei.

Dealer autorizat pentru marci recunoscute precum Bosch, Makita, Metabo, AEG, Atlas Copco, Telwin, Mahe, Selco, Stone, Enar, Karcher, Stanley, Unior, Hawera, Tytan, SC TRITON SRL asigura desfacerea unei game largi de produse prin intermediul punctelor de lucru din Constanta, Cernavoda, Galati, Urziceni si Ploiesti, cat si cu ajutorul retelei proprii de distributie. Alaturi de sculele electrice si de mana, Compania distribuie si o mare varietate de instalatii si aparatura industriala, elemente de asamblare, feronerie pentru lemn, PAL, PVC si aluminiu, accesorii pentru mobilier si decoratiuni interioare.

Triton doreste sa atraga in echipa sa persoane tinere, dornice sa munceasca intr-un mediu dinamic ?i profesionist.