Consultant Sony Full Time (locatie fixa)

SC Smartpoint Consulting Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ți-ai dori un job full time pe termen lung într-o echipă tânără în cadrul companiei Sony?
Dacă știi care este diferența dintre un TV convențional și un Smart TV, ne-am dori să te cunoaștem.
Ai ocazia să promovezi cele mai bune modele de TV și Home Cinema din magazinele de specialitate!

Locații disponibile: Arad, Brasov, Bucuresti, Timisoara, Ploiesti

Descrierea jobului:
- Consilierea clienților și vânzarea produselor în magazinele de profil (zona de electronice);
- Realizarea obiectivelor de vânzări și a raportărilor specific;
- Distribuirea materialelor promoționale și de informare;
- Asigurarea suportului informațional pentru personalul de vânzări din magazine.

Program:
luni – vineri / miercuri – duminică;
intervalul orar 13:00 -21:00;
Se lucrează două weekend-uri/lună.

CERINTE

Trebuie să:
- Ai abilități foarte bune de comunicare și prezentare;
- Ai abilități de persuasiune și orientare către client;
- Ai studii superioare finalizate / în curs;
- Ai abilități și cunoștințe în zona de tehnologie;
- Ai disponibilitate pentru program full time;
- Experiența în vânzare constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- Salariu Fix + bonus în funcție de performanță;
- Training tehnic de specialitate și de vânzări

Descrierea firmei
Companie de Marketing si Comunicare

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de MKT si Comuinicare