Consultant software medical/farmaceutic

SOFTEH PLUS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Implementarea sistemelor informatice la beneficiar;
- Asistenta tehnica pentru utilizare;
- Preluarea cerintelor de modificare si/sau dezvoltare de la utilizatori;
- Formularea temelor de proiectare pentru dezvoltari si/sau modificari ale sistemelor informatice;
- Testarea aplicatiilor;
- Prezentari si cursuri de instruire pentru utilizatori

CERINTE

- Studii superioare in domeniul IT (de preferat absolvent 2014) sau facultate in curs
- Cunostinte tehnice despre gestiunea bazelor de date
- Experienta analiza de business (constituie un avantaj)
- Disponibilitate la deplasari
- Abilitati de comunicare
- Persoana proactive
- Rezistenta la stress
- Permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

- Conditii si mediu de lucru excelente
- Posibilitatea de promovare si dezvoltare profesionala

Softeh Plus este printre primele companii private cu capital 100% romanesc, cu o experienţă de 23 de ani pe piaţa software din Romania. In tot acest timp Softeh Plus s-a dedicat realizarii si implementarii de solutii software adecvate in multiple domenii de activitate ca: farmacii, construcţii, medicină, asigurări, contabilitate, gestiune, comerţ.