Consultant sistem de management ISO

SC RADIX CONSULT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- evaluarea sistemului de management existent;
- întocmirea documentelor sistemului de management pentru diferiți clienți (manual, proceduri de sistem, proceduri operationale/de lucru, instrucțiuni proprii);
- elaborarea formatelor pentru înregistrările sistemului de management;
- asistență în contractarea certificării;
- auditarea sistemului de management implementat;
- asistență pe parcursul auditului de certificare, supraveghere;

CERINTE

- Cursuri de specialitate in tehnici de auditare si de managementul calitatii - constituie un avantaj
- Abilităţi de comunicare scrisă şi orală;
- Disponibilitate deplasari in tara

BENEFICII OFERITE

-decontare transport
-prime

DESCRIEREA FIRMEI

Anul infiintarii firmei: 2000
Sediul central: Bucuresti
Profilul activitatii: Consultanta in Managementul Calitatii, Managementul Mediului, Managementul Securitatii si Sanatatii in Munca, Managementul Securitatii Informatiei