Consultant Retentie Clienti Part time

S.C. VALORIS CENTER SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Stii ca prin munca se obtin cele mai bune rezultate si cauti oportunitatea de a face parte dintr-o echipa de succes? Iti doresti un mediu de lucru placut si care sa iti ofere provocari in acelasi timp? Te provocam sa faci parte din echipa noastra!

Ce vei face?

o Vei participa la training-uri de specialitate care sa te ajute sa te dezvolti si sa inveti informatiile necesare pentru desfasurarea activitatii;
o Vei initia apeluri telefonice catre clientii existenti cu scopul de fidelizare a acestora;
o Vei fi proactiv in abordarea clientilor si in identificarea nevoilor acestora;
o Vei fi sustinut in activitate prin suport continuu din partea intregii echipe astfel incat sa atingi performanta.

CERINTE

De ce sa aplici?

Pentru ca:
- Esti tenace, spontan si atitudinea pozitiva te insoteste pretutindeni;
- Esti deschis si comunici cu usurinta;
- Dai dovada de multa implicare;
- Ai putere de convingere si negociere;
- Iti doresti sa inveti lucruri noi si sa te dezvolti.

BENEFICII OFERITE

Ce iti oferim?

o Timp pentru tine deoarece programul este part time;
o Sansa de a te alatura unei echipe formata din oameni tineri, dinamici si independenti, alaturi de care sa lucrezi;
o Ocazia “sa cresti” din punct de vedere profesional alaturi de noi, deoarece oferim oportunitati de promovare;
o Oportunitatea de a lucra pentru companii de renume;
o Salariu fix si bonusuri atractive corespunzatoare performantelor individuale.

Valoris Center este una dintre cele mai importante companii romanesti din domeniul serviciilor de contact center, avand peste 9 ani de experienta in piata de outsourcing. Interactionam cu clienti din toata lumea, folosindu-ne de telefon, email, live chat sau social media, iar in activitatea noastra zilnica folosim atat limba romana, cat si alte 7 limbi straine.

Valoris Center desfasoara proiecte pentru clienti importanti din mai mult de 10 industrii diferite, iar candidatii care aleg sa faca parte din echipa Valoris Center au ocazia sa isi inceapa cariera alaturi de companii de renume. Aplica acum si vino la interviu pentru a afla mai multe detalii!