CONSULTANT RELATII CLIENTI

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Preluarea sesizarilor transmise telefonic si inregistrarea acestora intr-un program specializat.
- Asigura operarea, gestionarea si prelucrarea comenzilor, reclamatiilor si solicitarilor la timp, conform procedurilor specifice de lucru;
- Mentierea legaturii cu departamentele responsabile de solutionarea solicitarile
- Actualizarea bazei de date prin preluarea informatiilor obtinute de la clienti
- Promovare si vanzarea serviciilor companiei

CERINTE

- Persoana comunicativa, dinamica cu initiativa
- Cunostinte operare calculator ( MS Windows, MS Office, Internet Explorer – nivel mediu)
- Experienta in domeniul relatiei cu clientii reprezinta un avantaj
- Capacitatea de concentrare
- Customer focus

BENEFICII OFERITE

pachet salarial motivant, bonuri de masa, sistem de bonusare corelat cu rezulatele.

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.