Consultant produse naturiste / Asistent de farmacie

Bionativ Srl - Remediu

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Consilieaza clientii in functie de problemele lor de sanatate
- Identifica nevoile clientilor si le prezinta produsele potrivite
- Administreaza stocurile si gestioneaza magazinul

CERINTE

- EXPERIENTA PE UN POST SIMILAR CONSTITUIE AVANTAJ
- Cunostinte de operare PC
- Abilitati de comunicare si relationare
- Initiativa
- Pasiune pentru stil de viata sanatos, alimentatie, suplimente naturale

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix
- Bonus de performanta

Magazinele "Remediu" reprezinta o nouă viziune menită să vină în ajutorul celor interesați de menținerea sănătății și de un stil de viață sănătos.

Misiunea "Remediu" este simplă: produse de înaltă calitate și servicii cu cele mai ridicate standarde de performanță, oferite de o echipă profesionistă 100 % customer satisfaction oriented.

Dorința de a fi mai aproape de client și de a avea o mai bună comunicare cu acesta, a orientat brandul Remediu.ro și către comerțul modern, în galeriile marilor centre comerciale.

Comercializam peste 14.000 de produse naturale si suplimente alimentare prin magazinul online si in cele 7 puncte fizice din Bucuresti, Ploiesti si Valcea.