Consultant nutritie animala(partener PJ, 2 pozitii regionale)

Agribusinessjob Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Contacteaza fermierii din zona arondata, fermieri ce au posibilitatea de a pregati hrana efectivelor de animale
• Prezinta produsele companiei
• Consiliaza fermierii privind retetele companiei
• Incaseza Instrumentele de Plata aferente comenzilor

CERINTE

Abilities
• Profil de antreprenor
• Abilitati de prezentare si vanzare catre fermieri
• Consilierea fermierilor

Knowledge
• Studii superioare in domeniul agricol(zootehnie, medicina veterinara)
• Experienta minimum 2-3 ani in domeniu

Specific requests
• Lb. engleza
• PC,Office, internet
• Permis auto cat. B
• Flexibilitate program deplasari
• Abilitatea de a dezvolta o afacere

BENEFICII OFERITE

• parte fixa+procent atractiv din vanzari, pe baza de factura fiscala(persoana juridica)
• PC, telefon, decontare cost auto
• instruire si posibilitatea de a dezvolta o afacere de succes in regiunea arondata

Asteptam aplicatiile DVS pana pe data de 15.07.2014 pe adresa cv@agribusinessjob.com

Agribusinessjob, agentie de recrutare specializata in agricultura
www.agribusinesjob.com
Contact aplicatii cv@agribusinessjob.com