Consultant in turism hotelier

Evolution HCC

Job expirat

RESPONSABILITATI

Esti student, ai abilitati extrardinare de comunicaere, insa nu ai experienta in campul muncii, iar acest lucru iti da batai de cap in gasirea unui job? Citesti anuntul potrivit!
Suntem in cautarea unui Consultant in turism pentru o apreciata Agentie de turism din Romania, specializata in turismul de business.

Ce presupune postul?
- sa efectuezi rezervări hoteliere prin urmărirea solicitărilor primite prin telefon, via e-mail sau online;
- soluționarea rezervarilor in timp util;
-stabilirea unor relatii optime cu clientii si cu reprezentantii hotelurilor, pentru rezolvarea in timp util si in bune conditii a tuturor problemelor ocazionale;
- asumarea responsabilitatii pentru propunerile de noi unitati de cazare, dupa ce a verificat pozitia in piata si standardele serviciilor oferite de catre acestea.

CERINTE

Ce ne-am dori sa gasim in profilul tau?
-limba engleza –nivel conversational;
- abilitati foarte bune de comunicare (coerenta atat in scris, cat si in vorbit);
- persoana deschisa, calma, orienatata spre rezultate;
- capacitate de adaptare a comportamentului la situația dată;
- abilități de lucru în echipă;
- atenție distributiva;
- disponibilitate de a lucra uneori în ture de noapte sau weekend-uri.

BENEFICII OFERITE

Ce ne angajam sa iti oferim?
-deschidere spre debutul carierei tale;
-formare la locul de munca;
-salariu competitiv + sporuri de weekend-uri sau de noapte;
-tichete de masa;
-card de sanatate de tip business.

Stim ca ti-am captat atentia, de aceea asteptam CV-ul tau la adresa de e-mail: office@evolution-hcc sau ne poti contacta la numarul de telefon: 0756589702 pentru a-ti oferi mai multe detalii. De abia asteptam sa te cunoastem!

Evolution HCC este soluţia ideală pentru orice probleme legate de personal. Vă punem la dispoziție cele mai inovative servicii în organizarea de training-uri și teambulding-uri. De asemenea oferim servicii de recrutare și selecție de personal, coaching, evaluare personal, consultanță în toate orașele din țară, prin birourile regionale din Cluj-Napoca, Timișoara, Sibiu, Iasi dar funcționam și ca un Department HR extern pentru clienții nostri din toate domeniile.