Consultant in Resurse Umane

ConSeco International S.R.L.

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

- asistarea superiorului direct in realizarea si implementarea politicilor de resurse umane
- analiza muncii (orientata atat spre postul de munca cat si spre ocupantul postului) premisa pentru sistemul de selectie si recrutare de personal
- cooperarea la nivelele impuse de post cu ceilalţi angajaţi ai firmei
- introducerea/initializarea sau actualizarea bazelor de date a firmei
-concepe si redacteaza anuntul de recrutare
-primeste si monitorizeaza documentele candidatiilor
-situatii si raporturi diverse
-administrare baza de date:
- mentinerea relatiei cu Medicina Muncii, SSM si PSI.
-constiintiozitate vizavi de sarcinile pe care le are de indeplinit
-pastrarea spiritului stiintific in executarea sarcinilor de serviciu
-pastrarea confidentialitatii rezultatelor obtinute si a informatiilor pe care le detine privitor la problematica resurselor-umane
- să respecte programul de lucru, sa foloseasca integral si cu eficienta timpul de muncă ;
-Să respecte ordinea şi disciplina la locul de muncă;
-Să se bucure de prestanţă profesională şi de respect în rândul angajaţilor firmei;
-Să dovedească spirit organizatoric, disciplină şi meticulozitate în activitatea pe care o desfăşoară;
- sa participe la programele de training, aplica procedurile interne;
- sa-si imbunătăţeasca cunoştinţele de operare PC
- sa-si imbunatateasca comunicarea si relationarea atat cu clientii cat si cu angajatii
- sa aduca la indeplinire orice alta sarcina atribuita de catre Directorul General al companiei, in limita si cu respectarea legislatiei in vigoare a statului roman.

CERINTE

- lb. engleza - nivel avansat
- cunostiinte pachet Microsoft Office

ConSeco International is a company wich offers profesional consultancy in human resources for all industries.

ConSeco was founded in 2001 and has on the beginning partners who are active in the following areas: pharmaceutical, parapharmaceutical, cosmetics, medical devices, private hospitals, etc.

Since 2007 we provide specialised services to all kind of companies.