Consultant in accesare de fonduri europene si de stat

Olimpic Solutions SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Identifica şi dezvolta proiecte cu finanțare europeanǎ și de la bugetul de stat;;
Realizeaza documentaţia necesara accesarii Fondurilor Structurale, Fondurilor Guvernamentale;
Elaboreaza proiectul de investitii impreuna cu factorii decizionali din compania client;
- Demareaza procesul de pregatire a documentatiei necesare si aplica pentru obtinerea de finantare;
- Urmareste in permanenta toate etapele proiectului;
- Se asigura de implementarea corespunzatoare a proiectelor.

CERINTE

- Foarte bune cunostinte in ceea ce priveste fondurilor europene;
- Foarte bune cunostinte despre programele AFIR si POR, POPAM.
- Viziune de ansamblu asupra etapelor derularii proiectelor;
- Bune cunostinte de bugetare;
- Foarte bune abilitati de comunicare si relationare;
- Foarte bune cunostinte de limba engleza.

BENEFICII OFERITE

- Oportunitate de dezvoltare intr-o echipa tanara si dinamica;
- Pachet salarial atractiv;
- Mediu de lucru profesionist.

Suntem o companiei cu capital privat care activeaza in domeniul fondurilor europene si de stat. Colaboram atat cu societati comerciale cat si cu persoane fizice. Succesul prezent si viitor al clientilor nostri este responsabilitatea noastra neintrerupta.