Consultant Imobiliar / Operator Back Office

Next Property SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- identificarea de oferte/cereri imobiliare
- evaluarea proprietatiilor imobiliare, consiliere
- administrarea bazei de date cu proprietăţi
- identificarea şi implementarea celor mai bune soluţii pentru clienţi
- promovarea imobilelor in mijloacele de publicitate
- organizarea, asistarea si urmarirea întregului proces de tranzacţionare de inchiriere/vanzare (negociere, documente necesare, soluţii de finanţare etc.) până la finalizarea sa
- Promovarea serviciilor si a imaginii companiei
- Initierea, mentinerea si dezvoltarea relatiei cu clientii

CERINTE

- Persoana care doreste sa isi dezvolte o cariera in domeniul imobiliar
- Persoana motivata de venituri potentiale peste medie
- Studii medii sau superioare
- Limba engleza - la nivel conversational
- Cunostinte operare PC

BENEFICII OFERITE

Salariu, comision, laptop, telefon.
Comision progresiv in functie de incasari - venituri intre 500 - 2000 Euro/luna
- Mediu de lucru dinamic, profesionist
- Training permanent in cadrul firmei
- Posibilitate de avansare - Team Leader, Area Manager

DESCRIEREA FIRMEI

Companie Imobiliara