Consultant Imobiliar Dr. Taberei-Razoare

SC VEST-REZIDENTIAL COMPANY SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prospectarea & monitorizarea pietei imobiliare;
- Oferirea de consultanta imobiliara clientilor existenti precum si identificarea de noi clienti prin mijloacele specifice puse la dispozitie;
- Introducerea clientilor si proprietatilor in baza de date precum si updatarea periodica a informatiilor;
- Vizitarea proprietatilor desemnate si a celor preluate in vederea cunoasterii acestora in detaliu pentru promovare catre potentiali clienti;
- Promovarea ofertelor companiei prin intermediul mijloacelor de publicitate puse la dispozitie;
- Asistarea si urmarirea procesului de vanzare pana la inchiderea tranzactiei;
- Mentinerea unei bune relatii cu clientii companiei si dupa inchiderea tranzactiei.

CERINTE

Candidatul ideal

Orientare catre client, cu excelente abilitati de comunicare, persuasiune, relationare si negociere;
- Persoana dinamica, ordonata, proactiva, pregatita pentru asumarea responsabilitatilor;
- Bune abilitati organizatorice, creativitate, capacitate si viteza de reactie, spirit de echipa;
- Experienta anterioara in vanzari directe si in lucrul cu clientii este un plus
- Experienta in domeniul imobiliar constituie un avantaj;
- Prezenta si atitudine profesionala
-Permis de conducere categoria B, valid.

BENEFICII OFERITE

-autoturism inscriptionat
-telefon+laptop+buget marketing
-promovare sufocanta
-training-uri tehnici foto, vanzari, juridice, etc(saptamanal)
- Cel mai mare comision din piata,
- Mediu colegial, alaturi de oameni dedicati si loiali;
- Se ofera posibilitatea reala de avansare in cadrul organizatiei;
- Cea mai avansata platforma de promovare real estate din Romania cu generare garantata de client targetati;
- Posibilitatea tranzactionarii imediate datorita unui sistem de lucru unic in Romania - o baza de date comuna

VEST REZIDENTIAL Agentie Imobiliara si-a propus de la bun inceput sa fie o borna in piata de real estate, aducand un plus de experienta, intelegere, seriozitate si profesionalism in abordarea oricarei tranzactii.
Echipa VEST REZIDENTIAL-Agentie Imobiliara a fost creata pentru a detine competente pe intreaga gama de servicii imobiliare, de la intermedieri imobiliare, la evaluari, dezvoltare, etc.
Acestea sunt atuuri care ne permit sa spunem ca Vest Rezidential-Agentie Imobiliara este pregatita sa faca fata oricarui tip de tranzactie sau client, pentru ca stim sa comunicam, stim sa intrebam dar si sa oferim solutia cea mai buna.