Consultant Imobiliar

Gadspor Imobiliare

Job expirat

RESPONSABILITATI

- mobilitate;
- cunostinte minime de operare calculator (MS Office, aplicatii web, etc);
- sa vrei mai mult decat ai si sa fii dispus sa platesti pretul corect.
Daca ai curajul sa intri in zona in care singurul responsabil pentru tot ceea ce ti se intampla in viata esti doar tu, te asteptam cu mare drag la o discutie fara obligatii, pe parcursul careia vom stabili impreuna daca suntem compatibili reciproc si cum putem colabora.

CERINTE

Cerinte:
Cautam colaboratori pentru:
- Inchirieri apartamente zona Dorobanti – Floreasca;
- Inchirieri apartamente zona Aviatiei – Baneasa;
- Inchirieri apartamente zona Dristor - Titan;
- Inchirieri apartamente zona Tineretului - Brancoveanu;
- Inchirieri apartamente Sector 6;
- Vanzari apartamente Sector 2;
- Vanzari apartamente Sector 3;
- Vanzari apartamente Sector 4;
- Vanzari apartamente Sector 6.

BENEFICII OFERITE

- conditii flexibile de colaborare;
- laptop, abonament telefon mobil minute nelimitate;
- un nivel excelent de promovare a portofoliului;(titrez.ro premium, imobiliare.ro, imobiliare top listing,magazinul de case, olx.ro, storia.ro, vindemapartamente.ro, inchiriaemapartamente.ro etc.)
- oportunitati multiple de dezvoltare personala, profesionala si antreprenoriala; meseria noastra este de crescatori de oameni de afaceri, asta facem de foarte multi ani, cu rezultate usor de verificat in piata;
- programe complexe de gestionare a afacerii(CRM); training continuu de specialitate;
- o echipa in care va veti gasi imediat locul;
- un domeniu de business fascinant, intr-un mediu deosebit, bazat pe o scara de valori realista si pragmatica.