Consultant imobiliar

SO NETWORKS SOLUTIONS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descriere job:
-identificarea imobilelor scoase la vanzare ( prin programe dedicate)
-Contactarea proprietarilor telefonic si stabilirea intalnirilor tehnice cu acestia. ( Identificarea proprietatii la fata locului, efectuarea de fotografii, culegerea de date despre proprietate)
-Publicarea ofertelor pe site-urile de specialitate si in mas media.
-Stabilirea intalnirilor cu potentialii clienti interesati.
Pentru cei fara experienta in domeniu se ofera training pentru fiecare etapa.

CERINTE

Candidatul ideal trebuie sa fie:
- serios, perseverent, entuziast, politicos, cu program adaptabil dupa client.
- Punctualitatea si tinuta sunt obligatorii.
- un minim de cunostinte PC.
- cunoaterea unei limbi straine este un atu.

Misiunea noastra este de a oferi servicii de brokeraj la un nivel ridicat care ne deosebesc in mod clar prin excelenta, oferind oportunitati de dezvoltare personala pentru toti cei implicati.
REZO IMOBILIARE este in cautare de membri de echipa noi si talentati. Piata imobiliara ofera oportunitati nelimitate pentru avansarea atat pe plan profesional cat si personal. Profesia de broker imobiliar este cea in care succesul este direct proportional cu efortul depus, ambitie si dorinta celui care o practica
Compania REZO IMOBILIARE este receptiva la nou, la schimbare și in mod constant adaptam practicile traditionale de pe piata imobiliara pentru că avem dorința de a imbunătăți modul in care funcționează piata de servicii imobiliare.
Incercam facem imobiliare intr-o maniera cu totul diferita pentru a ne diferentia de restul.