CONSULTANT IMOBILIAR

DION IMOBILIARE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

ALATURA-TE ECHIPEI DION IMOBILIARE !!!

Iti doresti o cariera in domeniul imobiliar ?
Vrei sa iti organizezi timpul cum vrei tu?
Poti sa lucrezi in echipa ?
Iti doresti sa lucrezi in centrul capitalei – Piata Unirii?

Atunci LOCUL TAU este alaturi de noi !

Cautam oameni talentati, maturi, ambitiosi si hotarati sa duca la capat ceea ce isi propun.
Muncim cu pasiune pentru a fi printre cei mai buni si asteptam acelasi lucru si de la tine.
Iti oferim o cariera frumoasa in care iti poti dezvolta abilitatile de comunicare si negociere.
Beneficiile pe care le poti avea, facand parte din echipa noastra, sunt multiple, printre acestea numarandu-se:
- Venituri nelimitate, mult peste media nationala, totusi direct proportionale cu efortul si munca depusa;
- Bonus de performanţa pe masura rezultatelor obtinute;
- Independenta financiara;
- Program flexibil;
- Pregatire si consiliere in cadrul firmei;
- Training de specialitate;
- Clienti existenti ce asteapta a fi preluati;
- Materiale, logistica si softuri necesare pentru desfasurarea activitatii in conditii optime;
- Mediu de lucru placut.

Asadar, daca:
- Percepi acest job ca pe o oportunitate de durata, ce merita exploatata si nu ca pe un job de tranzitie;
- Iti plac vanzarile;
- Iti doresti activitate atat de birou, cat si de teren;
- Iti place sa interactionezi si sa relationezi;
Si cel mai important,
- Daca iti doresti sa castigi pe masura muncii pe care o depui,
asteptam CV-ul tau la office@dionimobiliare.ro , iar noi te vom invita la o discutie!
• experienta in domeniu,
• cunoasterea unei limbi de circulatie internationala (preferabil engleza),
• detinerea permisului de conducere categoria B (cu vechime de minim 1 an),
• studiile superioare,
pot constitui un avantaj.

CERINTE

BENEFICII OFERITE

DION IMOBILIARE este specializata in intermedierea tranzactiilor imobiliare: vanzare-cumparare-inchiriere locuinte, spatii comerciale si terenuri.

Echipa tanara a agentiei DION IMOBILIARE se remarca prin profesionalism, determinare si instruire.Pentru noi fiecare client este important si cautam solutii personalizate care sa respecte cerintele individuale ale fiecaruia.

Dezvoltarea retelei de clienti multumiti de serviciile DION IMOBILIARE, este principalul nostru obiectiv.

Daca iti doresti o cariera in imobiliare si un loc de munca unde performantele sunt apreciate cu adevarat, trimite-ne CV-ul tau!