Consultant imobiliar

GadsporImob

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Contactarea clientilor si oferirea de consultanta imobiliara acestora;
- Introducerea lor in baza de date;
- Asistarea si urmarirea procesului de vanzare pana la finalizare;
- Pastrarea unei bune relatii cu clientii si dupa finalizarea tranzactiei;
- Instruire permanenta in tehnici de vanzare/negociere;
- Performanta - este recunoscuta si apreciata corespunzator;
- Mijloace moderne de lucru şi publicitate, logistică performantă;
- Laptop, telefon, bază de date cu acces la peste 10 000 de proprietati tranzactionabile;
- Publicitate la tot portofoliul de proprietati;

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:
- Cunostinte de operare calculator: Ms Office, Windows;
- Responsabilitate personală şi punctualitate;
- Persoana organizata, analitica, atenta la detalii, dinamica si optimista;
- Abilitati deosebite de comunicare si negociere;
- Putere de convingere;
- Spirit puternic de echipa si antreprenorial;

BENEFICII OFERITE

Dupa 30 de zile de proba se ofera:
-un castig de minim 150 euro garantat de companie.
-Contract de munca;
-Posibilitati de promovare si dezvoltare profesionala;
-Decontare transport la sfarsitul fiecarei luni;
-Telefon mobil cu minute nationale incluse;
-Acces la baza de date interna a companiei;
-Promovare sustinuta pe toate canalele media relevante;
-Posibilitatea de a tranzactiona intr-un timp foarte scurt;
-Mediu de lucru tanar, dinamic, motivant si in plina ascensiune.;

Agentie imobiliara cu capital 100% romanesc. Suntem in plina dezvoltare si speram sa gasim in continuare colegi cu spirit de echipa, dornici sa invete lucruri noi sau sa puna in practica ceea ce stiu deja.