Consultant imobiliar

Exclusive Homes Real Estate

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promovarea serviciilor companiei
Crearea unui portofoliu propriu de client si proprietati
Consilierea si medierea tranzactilor
Intermediere intre vanzator si cumparator sau intre proprietar si chirias

CERINTE

Potential talent in vanzari, nu este necesara experienta
Cunostinte operare PC – mediu avansat
Studii superioare (avantaj)
Seriozitate, abilitati de comunicare, ambitie, perseverenta, putere de convingere
Entuziasm, concentrare pe rezultate
Capacitate de analiza si decizie
Motivatie puternica pentru realizari financiare semnificative
Seriozitate, disponibilitate la program prelungit
Rezistenta la stres, independenta si dinamism

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea realizarii unor venituri substantiale datorita muncii in echipa
Comision progresiv in functie de realizari (se poate acorda si salariu fix)
Abonament RATB si Metrorex
Mediu profesional si instrumente moderne de lucru (laptop, telefon etc)
Strategii avansate de vanzari si comunicare
Instruire permanenta in tehnici de vanzare / negociere
Consiliere juridica cu unul dintre avocatii firmei

Exclusive Homes Real Estate reprezinta un concept nou de Real Estate pe piata din Romania. Firma este formata dintr-o echipa tanara si entuziasta, avand in spate o bogata experienta in domeniul imobiliar, in special pe segmentul rezidential.