Consultant fonduri europene

S.C ACQUIS CONSULTING S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Elaborarea documentatiilor in vederea obtinerii de finantari nerambursabile (plan de afaceri, studii de fezabilitate, analize cost beneficiu);
-Asistarea clientilor pe toata perioada derularii proiectelor si pe perioada de monitorizarea a acestora
-Asistenta acordata beneficiarilor in implementarea proiectelor cu finantare nerambursabila: derularea procedurilor de achizitii, elaborarea documentatiei de plata/rambursare, elaborarea rapoartelor de progres, a documentatiilor de intocmire a actelor aditionale

CERINTE

Pregatirea de specialitate: studii superioare, intr-unul din domeniile: economic (finante, contabilitate, cibernetica), juridic, IT
Experienta de minim 6 luni in consultanta pentru fonduri structurale
Cunostinte de operare pe calculator:
Operare PC
Sisteme de operare: Windows 9x/NT/2000/XP
Aplicatii desktop: MS Office – Word, Excel, Outlook (avansat)

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial competitiv.
Asigurare medicala privata.
Posibilitatea dezvoltarii profesionale intr-un mediu de lucru atractiv

DESCRIEREA FIRMEI

Consultanta in accesarea fondurilor europene nerambursabile