CONSULTANT FINANCIAR ECONOMIST

ECG EUROPEAN CONSTRUCT GROUP www.eci-haus.de

Job expirat

RESPONSABILITATI

ECG EUROPEAN CONSTRUCTION GROUP selecteaza în vederea angajarii Consultant economist-analist . Candidatii vor transmite pe adresa de e-mail urmatoarele :
• Curriculum Vitae;
• Scrisoare de intentie
• Portofoliu de proiecte relevant
Candidatul ideal trebuie sa prezinte o atitudine pozitiva, constructiva si orientata spre rezultate, sa fie o persoana persoana prompta, receptiva, responsabila, cu abilitati de comunicare si initiativa, abilitati de prioritizare a activitatilor si de gestionare a timpului, rezistenta la stres, atentie la detalii dar si un puternic spirit de echipa.
Plan de afaceri studii de fezabilitate analize cost beneficiu grafice GRANT cash-flowuri Activitati de planificare ale investitiilor, cat si implementarea lor Responsabilitati - Urmarirea calendarelor ale investitiilor ; - Intocmirea documentatiilor SPECIFICE implementarii proiectelor: Dosare de Achizitie, rapoarte de progres, , etc ; - Monitorizarea activitatilor in vederea implementarii proiectelor de investitii conform graficelor - pe parcursul elaborarii si derularii proiectelor.

CERINTE

Cerinte - studii superioare economice de preferinta economist cursuri sau certificate de atestare de consultant - Cunostinte PC: MS Office (Word, Excel, Power Point ) si Internet; - Cunostinte limba engleza; - Constiinciozitate, - - Rezistenta la EFORT intelectuală; - Organizare si Planificare; - Comunicare Eficienta; - Persoana organizata Flexibilitate si mobilitate la deplasari in tara cat si in strainatate vederea asigurarii asistentei acordate beneficiarilor in implementarea proiectelor permis de conducere cat B.

DESCRIEREA FIRMEI

GRUP DE FIRME DESIGN & BUILD