Consultant Financiar

OVB

Job expirat

RESPONSABILITATI

1) In primul rand va invata. Cum? In traininguri particulare si in traininguri de grup.
Va invata cum putem ajuta clientii nostri sa aiba o vacanta in plus anual , cum pot recupera o parte din taxele platite la stat, cum isi pot schimba masina din 5 in 5 ani, cum pot achizitiona o casa fara sa apeleze la credit sau cum stinge un credit ipotecar cu 7-10 ani mai devreme, etc.
2) Va participa la intalniri ca sa si puna in aplicare ceea ce invata. Nu vei fi singur, vei avea sustinerea noastra cat e nevoie.
3) Va fi interesata de piata financiara si de oferirea celor mai bune produse existente in piata.
4) Va avea parte de intalniri speciale de coaching o data la 3 luni in care i se va spune concret ce are de facut pentru a se dezvolta continuu in cariera.

CERINTE

1. Sa știe sa zambeasca și sa știe sa se distreze.
2. Sa fie de gașca. Ne ințelegem super bine la birou și nu vrem sa strice cineva atmosfera.
3. Sa fie dispus sa invețe. Daca nu invața, nu crește.
4. Sa se imbrace frumos – da, imaginea noastra transmite imaginea companiei.
5. Sa fie organizat si atent la detalii.
6. Sa fie sociabil.
7. Sa fie descurcaret si persistent.
8. Facultatea nu este obligatorie, dar cei șapte ani de acasa da.
9. Poate sa fie proaspat absolvent, masterand sau chiar student. Nu conteaza varsta… numai atitudinea!

BENEFICII OFERITE

1. Distracție (nu este opțional)
2.Traininguri gratuite in domeniul financiar , nu este nevoie de experienta , invatam totul de la zero.Aceste traininguri imbina dezvoltarea profesionala cu dezvoltarea personala.
3. Posibilitatea de lucra pentru obiectivele TALE, nu pentru obiectivele altora.
4. Cei mai prietenosi colegi
5. Atmosfera de lucru placuta
6. Posibilitati reale de promovare
7. Castiguri direct proportionale cu volumul de munca alocat.
8. Seriozitate (remuneratia va fi primita fara intarzieri... de fiecare data!)
9. Recunoastere

Companie financiara, multinationala, infiintata in urma cu mai mult de 45 de ani in Germania, prezenta acum in 14 tari