CONSULTANT FINANCIAR

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- recrutam si selectionam pentru departamentul de vanzari al unei renumite companii bancare consultanti financiari.
- persoane motivate, orientate catre clienti si catre rezultate
- persoane cu aspect fizic placut si cu bune abilitati de comunicare
- experienta in vanzari- constituie avantaj
- persoane dornice sa isi construiasca o cariera in domeniul bancar

CERINTE

Mentinerea relatiei cu clientii pe perioada derularii creditului in vederea acordarii unei asistente de specialitate complete.
- Activitate bazata pe vanzari directe si consultanta in companii si institutii publice pentru identificarea potentialilor clienti;
- Promovarea ofertelor de credite de nevoi personale si carduri de credit din portofoliul bancii prin prezentari directe, individuale sau de grup organizate la sediul potentialilor clienti;
- Asistarea clientilor in completarea documentelor necesare depunerii spre aprobare a dosarelor de credit;

BENEFICII OFERITE

- program flexibil
- apartenenta la un brand puternic
- scolarizare gratuita- teoretica si practica
- venituri peste medie in functie de rezultatele muncii depuse
- pachete motivationale pentru performanta
- reale sanse de promovare