CONSULTANT FINANCIAR

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Mentinerea relatiei cu clientii pe perioada derularii creditului in vederea acordarii unei asistente de specialitate complete.
- Activitate bazata pe vanzari directe si consultanta in companii si institutii publice pentru identificarea potentialilor clienti;
- Promovarea ofertelor de credite de nevoi personale si carduri de credit din portofoliul bancii prin prezentari directe, individuale sau de grup organizate la sediul potentialilor clienti;
- Asistarea clientilor in completarea documentelor necesare depunerii spre aprobare a dosarelor de credit;

CERINTE

-Energic;
-Team player;
-Disponibilitate de lucru pe teren
-Disponibilitate de lucru in echipa

BENEFICII OFERITE

- Cel mai generos sistem de comisionare de pe piata bancara ;
- Flexibilitate si deduceri in regim PFA;
- Training oferit de companie;
- Posibilitatea avansarii in urma rezultatelor;
- Recunosterea meritelor prin organizarea de concursuri lunare, trimestriale.