CONSULTANT FINANCIAR

SAFE INVEST ROMÂNIA BROKER DE ASIGURARE S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

SAFE INVEST ROMÂNIA BROKER DE ASIGURARE S.R.L. este parte a grupului Safe Invest Holding AG, cu sediul central în Viena.
Prin experienţa sa de peste 20 de ani, Safe Invest Holding AG, este unul din cei mai mari furnizori independenţi de servicii financiare din regiunea Europei Centrale şi de Est, fiind prezent in 11 ţari, oferind o gamă diversificată de produse de asigurare adaptate nevoilor curente de bază ale clienţilor noştri. Pe piaţa asigurărilor din România, suntem prezenţi din anul 1995 şi colaboram cu concerne internaționale de renume din domeniul nostru de activitate.
Ca urmare a planurilor noastre de expansiune, căutăm consultanţi financiari, care alături de noi să se dezvolte şi să beneficieze de reale oportuităţi de promovare în domeniul asigurărilor.

CERINTE

Te aşteptăm în echipa noastră dacă:
- eşti o persoană dinamică, orientată spre rezultate;
- ai abilităţi de comunicare, negociere şi vânzare;
-ai minim studii medii;
-ai abilitâţi de lucru în echipă;
- ai spirit antreprenorial;
-ai experienţă în vânzări(constituie un avantaj).

BENEFICII OFERITE

Ce îţi oferim:
-siguranţa unui concern internaţional cu forţa financiară;
-oportunitatea de a lucra într-un mediu profesionist;
-independenţă financiară, cu posibilitatea de a vă creşte câştigurile pe măsura implicării şi dezvoltării în carieră;
- bonusuri în funcţie de performanţe;
-şanse reale de promovare în funcţie de rezultatele proprii;
-suport pentru desfăşurarea întregii activităţi;
-susţinere şi pregătire profesională continuă;
-seriozitate şi stabilitate în relaţiile de colaborare;

Vino alături de noi, dacă eşti interesat să te dezvolţi!