Consultant Financiar

axa gmc consulting srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania noastra contracteaza Consultanti Financiari Bancari.
Principalele beneficii:
-Parteneriate cu peste 15 dintre cele mai importante banci si institutii financiare din Romania.
-Mediu de lucru dinamic, tanar si ambitios.
-Posibilitate de castiguri, practic, nelimitate.
-Reale posibilitati de dezvoltare: profesional, cariera, personal.
-Suport profesionist permanent.
-Training de specialitate.

CERINTE

-Persoana dinamica cu reale abilitati de comunicare.
-Studii superioare finalizate sau in curs de finalizare (studiile de secialitate constituie avantaj).
-Disponibilitate pentru activitate de teren.
-Experienta in vanzari sau vanzare banking constituie avantaj.
-Disponibilitate pentru lucrul in echipa.
-Responsabilitate in asumarea si urmarirea atingerii targetelor.

BENEFICII OFERITE

-Venituri medii lunare de peste 600 euro.
-Cariera in mediul bancar.

Cea mai tanara si mai activa companie de intermedieri financiare din Romania. Top 3 intermediari in 2014. Reprezentare in 16 judete. Peste 130 Consultanti Financiari dedicati nevoilor pietei.
Parteneriate cu peste 15 dintre cele mai importante banci si institutii de credit din Romanaia. Servicii 100% gratuite pentru clientii nostri.