Consultant de vanzari - teren

Arsis Trading

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vei promova serviciile si produsele companiei Vodafone Romania.
Vei petrece timpul in locuri publice pentru a prospecta si consilia potentialii clienti Le vei oferi cea mai buna solutie din portofoliul Vodafone.
Suntem partener national Vodafone si ne dorim ca toti cei care fac parte din echipa noastra sa se poata dezvolta, atat in planul abilitatilor, cat si al carierei.
Platim bine rezultatele si apreciem efortul, consecventa si proactivitatea.
Pachetul de beneficii este format din:
- venit fix, comision din vanzari si bonusuri,
- telefon mobil cu abonament, tableta
- training de specialitate si soft skills,
- competitii si premii.

CERINTE

Esti tanar si dornic de afirmare?
Iti place sa faci in fiecare zi ceva nou?
Esti dinamic si plin de entuziasm?
Reale posibilitati de devoltare

Arsis Trading este cel mai important partener Vodafone, cu o retea de peste 130 de magazine, la nivel national.
Activeaza in segmentul de retail, telefonie mobila, vinde servicii pe baza de abonament in regim exclusiv, pentru Vodafone.
De asemenea, o gama diversificata de telefoane si accesorii.