Consultant Daune Auto

MNL Group Eu SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- preia solicitarile clientilor
- preia autoturismul clientului din locatia acestuia
- se deplaseaza cu autoturismul la asigurator si deschide dosarul de dauna
- se deplaseaza cu autoturismul la service si il introduce in reparatie
- returneaza autoturismul clientului in locatia acestuia

CERINTE

- experienta in lucrul cu asiguratorii
- experienta privind deschiderea dosarelor de dauna
- cunostinte tehnice auto
- cunostinte privind procedurile de lucru in cazul daunelor
- cunostinte mentenanta auto

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant
- decontare transport
- telefon de serviciu
- posibilitate de avansare

Folosindu-ne de experienta acumulata , de relatiile creeate cu societatile de asigurari si service-urile auto partenere , ne dorim sa fim “liantul” dintre client si asigurator sau service astfel incat lucrurile sa se desfasoare profesionist , folosind un limbaj comun cu acestia , reducand semnificativ costurile si timpul de executie rezultatele sa fiind pe masura.

Practic va oferim consultanta privind programele de mentenanta ale autoturismului , suntem 24h/24 disponibili , va asiguram ca de fiecare data veti plati exact ceea ce veti repara si ca veti repara doar ceea ce trebuie .Ne ocupam de tot ceea ce inseamna relatia dumneavoastra cu asiguratorii si service-urile auto , va preluam si va returnam masina ca noua , tinem evidenta computerizata a interventiilor in service , tinem evidenta politelor dumneavoastra CASCO si RCA si va anuntam din timp cand trebuie reinoite si va oferim cele mai bune oferte din piata la acel moment.