Consultant clienti

EBC INTERIM

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Descriere job
EBC Interim recruteaza un Consultant Clienti pentru o companie care comercializează şi asigură servicii post-vânzare pentru o gamă largă de autovehicule.

Jobul este full-time.
Contractul se semneaza pe o perioada de 2 luni.

Responsabilitati:
- contactarea telefonica a clientilor si stabilirea intalnilor pentru un drive test;
- prezentarea si promovarea masinii.

CERINTE

Daca esti tanar, ambitios si pasionat de masini, alatura-te echipei noastre.

Cautam o persoana dinamica, prezentabila si cu permis de conducere.

Experienta in domeniul auto si vanzari - obligatorie

BENEFICII OFERITE

Salariu fix + bonusuri
Posibilitatea de a ramane in cadrul companiei la terminarea celor 2 luni.

EBC INTERIM este o companie internationala în domeniul recrutării, selecţiei, plasarii şi gestiunii de personal.

EBC INTERIM este in Romania din 2009 si a fost infiintata cu scopul de a oferi pe piaţa românească dar si cea externa, servicii de cea mai bună calitate în domeniile recrutarii de personal si a muncii temporare.

Astfel, prin calitatea serviciilor si a expertizei echipei sale, EBC INTERIM garanteaza derularea unui parteneriat cu societatile client la standardele impuse de acestea.

EBC INTERIM isi propune sa fie si sa ramana ” PARTENERUL DUMNEAVOASTRA IN RESURSE UMANE”