Consultant Client

Sehrmes Intellegentia

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sehrmes cauta sa recruteze persoane cunoscatoare de limbi straine (franceza) pe posturi de Consultant Client pentru a lucra în Bucuresti în domeniul comunicarii, în relatiei cu clientii pe proiecte de turism, telecom, servicii publice, finante, servicii bancare,retail, etc.

Daca ești cunoscător la un nivel mediu spre avansat de limba Franceza (scris + vorbit), ești perseverent, energic, cu dorința de dezvoltare personală și profesională atunci te așteptăm la interview ca sa ne cunoastem mai bine.

CERINTE

- cunoștințe PC la un nivel avansat de utilizare;
- cunoștințe lingvistice de Franceza (scris + vorbit):
- spirit de echipa.

BENEFICII OFERITE

- salariu fix net 2000-2500 Ron/luna;
- prime de performanta de circa 500 RON/luna,

Sehrmes Intellegentia promoveaza servicii, produse si solutii financiare, creand legaturi puternice intre Romania si strainatate.