Consultant Asigurari de Viata / Manager

Agentie Metropolitan Life

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Descrierea jobului

Vrem langa noi consultanti de asigurare si manageri care:

Sa prospecteze piata permanent
Sa informeze potentialii clienti despre serviciile noastre financiare
Sa construiasca cele mai bune solutii
Sa finalizeze vanzarile
Sa ofere in continuare servicii foarte bune clientilor.

CERINTE

Candidatul ideal

Cum vrem sa fii?

Sa ai personalitate si creativitate, nu vrem robotei

Sa fii optimist, vesel si harnic

Sa ai cunostinte minime operare calculator

Sa fii un bun comunicator si implicit, sociabil

Sa ai minim studii medii

Sa treci de obstacole, indifferent de greutati

Sa cunosti si sa respecti valorile companiei

Sa prioritizezi nevoile clientului

Doritor sa te dezvolti personal si professional

Sa ai spirit de initiativa

Sa fii intreprinzator

Compania noastra este un colos financiar, lider global pe piata asigurarilor de viata, cu o experienta de peste 150 de ani. Metropolitan Life activeaza pe piata romaneasca de 17 ani, cucerind increderea a peste 2.000.000 de romani prin programe de asigurari de viata, planuri de pensii, beneficii pentru angajati. Lucram intens la dezvolatrea echipelor de agenti si manageri.