Consultant Asigurari

AMO TRAINING AGENT DE ASIGURARE

Job expirat

RESPONSABILITATI

-promovarea serviciilor si produselor companiei
- evaluarea nevoilor financiare ale potentialilor clienti si gasirea celor mai bune soltii pentru ei
- elaborarea de oferte personalizate
- stabilirea intalnirilor de vanzari
- dezvoltarea permanenta a relatiei cu clientii existenti
- marire portofoliului

CERINTE

- sa ii placa sa promoveze si sa vanda produse si servicii
- dorinta de castig concretizata in obiective financiare proprii
- capacitate de relationare cu diverse tipologii de oameni
- orientare catre obtinerea de rezultate
- dorinta de invatare
- abilitate de planificare si organizare eficienta a timpului
- abilitati de comunicare si negociere
- disciplina si perseverenta
- lucru in echipa

BENEFICII OFERITE

- suport logistic si operational in activitatea de ofertare si vanzare
- o gama completa de produse si servicii de asigurare
- beneficii financiare
- premii pentru indeplinirea obiectivelor
- oportunitati de cariera si dezvoltare profesionala ( programe de training , trepte de cariera )

Compania noastra se ocupa cu intermedieri in domeniul asigurarilor. Lucram cu cele mai cunoscute companii de asigurare oferind consultantilor comisioane motivante iar clientilor oferte personalizate care sa le satisfaca nevoile.