Consultant accesare fonduri europene PNDR

S.C. Vision Group Consulting-Management S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Identificarea solutiilor de finantare pentru potentialii clienti/beneficiari de fonduri europene;
- Elaborarea documentatiei de finantare (cerere de finantare, studii de fezabilitate (exceptand partea tehnica), planuri de afaceri, memorii justificative;
- Urmarirea conformitatii administrative a proiectului;
- Gestionarea/animarea relatiei client-proiectant-tehnolog-consultant.

CERINTE

- Studii superioare finalizate;
- Experienta pe PNDR de minim 1 an;
- Participare activa in cel putin 2 proiecte finantate prin PNDR.

BENEFICII OFERITE

Oferta financiara va fi stabilita in cadrul interviului.

S.C. Vision Group Consulting-Management S.A. este o societate comerciala pe actiuni, cu capital privat romanesc, care activeaza in domeniul consultantei pentru management de proiect si atragerea de finantari nerambursabile in vederea dezvoltarii de proiecte publice si private, in domenii precum: industrie, agricultura, turism, asistenta sociala si formare profesionala.