CONSTRUCTOR TIPARE GEMINI

CHANTAL DESIGN SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- Executarea tiparelor de baza dupa o schita, documentatie tehnica sau mostra;
- Supravegherea confectionarii mostrei pentru verificarea tiparului si executarea tuturor modificarilor necesare;
- Efectuarea gradarii si incadrarii pentru productia de serie;
- Realizarea consumului de tesaturi si accesorii necesare;
-Trimiterea in productie a tiparelor si urmarirea intregului proces pana la finalizare;
- Asigurarea suportului informational in cadrul sectie de productie.

CERINTE

- Cunostinte solide despre confectii textile;
- Experienta
- Cunostinte de computer, preferabil programul Gemini CAD;

BENEFICII OFERITE

La depasirea targetului se ofera un bonus pt fiecare tipar produs in plus
La aniversarea de 1 an se plateste un bonus
Transport gratuit in Bucuresti

Compania CHANTTAL este un brand in plina dezvoltare, producator de confectii textile exclusiv dama, prezent pe piata din Romania de peste 10 ani, cu parteneri in toata tara si in comunitatea Europeana