Constructor tipare confectii

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Candidatul ideal trebuie sa aiba experienta in constructia tiparelor (colectiv de creatie sau tehnic),
- Cunostinte de constructie a mostrei,
- Ia nota de client,schita, tabel de dimensiuni,cerinte, detalii, materiale, accesorii produs,
- Testeaza tesatura pentru determinarea contractiei,
- Executa tiparul in sistem electronic.

CERINTE

- Experienta de minim un an in executarea si prelucrarea tiparelor in sistem electronic,
- Gandire logica si analitica la efectuarea tiparelor si gradarilor;
- Gandire creativa si vedere in spatiu la interpretarea modelelor noi;
- Spirit de lucru in echipa si initiativa,
- Posibilitati de dezvoltare a carierei.

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.