CONSTRUCTOR RETEA NETWORK MARKETING

SOLVE PERFORM

Job expirat

RESPONSABILITATI

Impreuna cu liderii nostri, dezvoltam un proiect de tip network marketing in domeniul turismului, oferind astfel posibilitatea:
- deschiderii propriei afaceri fara investitii foarte mari
- sistem de training si invatare
- suport fizic si online din partea echipei deja existente
- posibilitatea de a genera venituri proportional cu munca depusa; IMPORTANT - acest proiect nu implica un salariu; este bazat pe generarea de comision. De aceea, este recomandat celor care doresc venituri suplimentare sau sunt interesati de venituri de tip comision.
- posibilitatea de a genera venituri pasive impreuna cu echipa creata
- distractie si stare de bine

CERINTE

Candidatul ideal este o persoana cu initiativa, cu orientare antreprenoriala care are sau vrea sa afle cunostinte despre afacerile network marketing. Profilul de lider capabil sa isi construiasca o echipa in zona este ceea ce cautam!

Candidatul ideal poate desfasura aceasta activitate atat part time, continuand activitatea pe care probabil o desfasoara in prezent, dar si full time daca nu are un loc de munca in prezent sau vede in aceasta activitatea ceea ce a cautat.

BENEFICII OFERITE

Aceasta activitate este bazata pe comision, fara un salariu fix.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de recrutare de personal.