Consilieri Asigurari (cod CA)

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sa lucrezi alaturi de noi inseamna:

-Sa faci parte din echipa celei mai dinamice companii de asigurari de viata din Romania

-Sa fii stimulat si recompensat pentru performanta ta;

-Sa beneficiezi de training si coaching oferite de traineri certificati LIMRA, cea mai prestigioasa asociatie profesionala din lume in domeniul asigurarilor de viata;

-Sa dispui de cel mai extins portofoliu de produse si servicii financiar-bancare ce se adreseaza nevoilor de protectie si siguranta financiara;

-Sa ai oportunitati de crestere in cariera;

-Sa ai venituri importante.

CERINTE

Pentru a te alatura echipei noastre ai nevoie de:
Dedicare, implicare, comportament etic;
Abilitati de comunicare si persuasiune;
Atitudine pozitiva;
Perseverenta;
Disponibilitatea de a cunoaste oameni noi si de a interactiona cu ei;
Dorinta de a te dezvolta continuu.

BENEFICII OFERITE

Pachet financiar motivant peste nivelul pietei;
Program de training de vanzari si abilitati manageriale;
Posibilitati de formare si dezvoltare profesionala;
Mediu de lucru dinamic si profesionist;
Suport logistic;
Oportunitate reala de PROMOVARE in functie de rezultatele personale